Indicator: LED; flat; 12÷28VDC; 12÷28VAC; Cutout: Ø8.1mm; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
698-997-63
Tootja: MARL
Tootja tootekood: 698-997-63
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; flat; 12÷28VDC; 12÷28VAC; Cutout: Ø8.1mm; IP67
| Operating voltage | 12...28V DC |
| Operating temperature | -40...75°C |
| IP rating | IP67 |
| Leads | connectors |
| Mounting hole diameter | Ø8.1mm |
| Body colour | black |
| Kind of indicator | flat |
| Type of indicator | LED |