DSP60-24 TDK-LAMBDA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
6983493
Tootja: TDK-LAMBDA
Tootja tootekood: DSP60-24
Spetsifikatsioon tootele DSP60-24 TDK-LAMBDA
| Output current | 2.5A |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Width | 71mm |
| Height | 91mm |
| Output voltage | 24V |
| Input voltage | 100 ... 240 VAC |
| Number of outputs | 1 |
| Depth | 55.6mm |
| Voltage (regulated) ripple and noise | <50mVrms |
| Rated Power | 60W |