Signaller: signalling column; LED; red/orange/green/blue; 24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
69935075
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 69935075
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; LED; red/orange/green/blue; 24VDC
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red/orange/green/blue |
| Series | Kompakt 37 |
| Light source | LED |
| Sound level | 85dB (d=1 m) |
| Signalling method | buzzer, continuous light |
| Type of signaller | signalling column |