Screw down self-adhesive holder; 7.5mm; polyamide; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
6J-S
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: 6J-S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw down self-adhesive holder; 7.5mm; polyamide; black
| Body material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Body colour | black |
| D dimension | 13.4mm |
| B dimension | 28.8mm |
| C dimension | 14.5mm |
| E dimension | 3.2mm |
| F dimension | 5mm |
| Type of cable accessories | screw down self-adhesive holder |
| Cable accessories application | Cable P-clips |
| Bundle diameter | 7.5mm |