Capacitor: polymer; 22uF; 6.3VDC; SVPS; SMD; ±20%; -55÷105°C; 5000h
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
6SVPS22M
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 6SVPS22M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 22uF; 6.3VDC; SVPS; SMD; ±20%; -55÷105°C; 5000h
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 6.3V DC |
| Operating temperature | -55...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 5.5mm |
| Impedance | 200mΩ |
| Body dimensions | Ø4x5.5mm |
| Diameter | 4mm |
| Capacitance | 22µF |
| Type of capacitor | polymer |
| Service life | 5000h |