Capacitor: tantalum-polymer; 220uF; 6.3VDC; TPB; SMD; ±20%; 2000h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
6TPB220MTL-1
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 6TPB220MTL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 220uF; 6.3VDC; TPB; SMD; ±20%; 2000h
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 6.3V DC |
| Operating temperature | -55...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Impedance | 50mΩ |
| Operating current | 1.75A |
| Capacitance | 220µF |
| Type of capacitor | tantalum-polymer |
| Service life | 2000h |