Tootekood: 6TPF470MAH
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 6TPF470MAH
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 470uF; 6.3VDC; ESR: 10mΩ; TPF; SMD; ±20%
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V DC
Operating temperature -55...105°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.4A
Body dimensions 3.8x4.3x7.3mm
Capacitance 470µF