7-1393099-2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
7-1393099-2
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 7-1393099-2
Spetsifikatsioon tootele 7-1393099-2
| Mounting | on panel |
| Operating temperature | -45...70°C |
| Leads | for soldering |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | AgCdO |
| Current rating | 10A |
| Coil resistance | 85Ω |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 10A |
| Relay variant | industrial, monostable |
| Type of relay | electromagnetic |