7-1393099-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
7-1393099-3
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 7-1393099-3
Spetsifikatsioon tootele 7-1393099-3
| Mounting | socket |
| Operating temperature | -45...70°C |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | silver |
| Current rating | 10A |
| Coil resistance | 2.25kΩ |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 10A |
| Relay variant | industrial, monostable |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 15ms |
| Coil current | 17.5mA |