Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
7-1393116-2-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 7-1393116-2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | socket |
| Contact material | AgCdO |
| Coil resistance | 472Ω |
| Rated coil voltage | 24V DC |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 15A |
| Relay variant | industrial, monostable |
| Type of relay | electromagnetic |