Relay: electromagnetic
Kordarv:
315.0
Minimum quantity:
315.0
Tootekood:
7-1393302-7
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 7-1393302-7
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | PCB |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Leads | for PCB |
| Contact material | Ag |
| Current rating | 40A |
| Coil resistance | 90Ω |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Contact current max. | 60A |
| Relay variant | automotive, monostable |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 1.6W |
| Operate time | 7ms |