7-1393765-0
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
7-1393765-0-1
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 7-1393765-0
Spetsifikatsioon tootele 7-1393765-0
| Mounting | socket |
| Operating temperature | -55...75°C |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | gold |
| Current rating | 3A |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 3A |
| Relay variant | industrial, monostable |
| Type of relay | electromagnetic |