Relay: electromagnetic
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
7-1415539-4
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 7-1415539-4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | PCB |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for PCB |
| Contact material | AgNi |
| Body dimensions | 20x10x10mm |
| Current rating | 5A |
| Coil resistance | 685Ω |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 5A |
| Relay variant | monostable |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 210mW |
| Operate time | 8ms |
| Release time | 8ms |
| Coil current | 17.5mA |