Connection lead; M12; 300mm; 4A; -30÷80°C; IP67; 24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
7000-40381-6130030
Tootja: MURR ELEKTRONIK
Tootja tootekood: 7000-40381-6130030
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Connection lead; M12; 300mm; 4A; -30÷80°C; IP67; 24VDC
| Max. operating current | 4A |
| Operating temperature | -30...80°C |
| IP rating | IP67 |
| Max. operating voltage | 30V DC |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 300mm |
| Thread | M12 |
| Type of connection cable | for sensors/automation |
| Insulation colour | black |