Fuse: fuse; 4A; 125VAC; 125VDC; time-lag; ceramic; 2x7mm; SMD; MSB
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
7010.9967.57
Tootja: SCHURTER
Tootja tootekood: 7010.9967.57
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 4A; 125VAC; 125VDC; time-lag; ceramic; 2x7mm; SMD; MSB
| Mounting | SMD |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | tinned |
| Contact material | copper alloy |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 125V AC, 125V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |