Cable; USB 2.0; USB C plug,both sides; 0.5m; white; 0.48Gbps; 60W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
70192
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 70192
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; USB 2.0; USB C plug,both sides; 0.5m; white; 0.48Gbps; 60W
| Power | 60W |
| Max. operating current | 3A |
| Version | USB 2.0 |
| Wire insulation material | silicone |
| Cable length | 500mm |
| Transmission rate | 0.48Gbps |
| Type of connection cable | USB - USB |
| Cable/adapter structure | both sides, USB C plug |
| Insulation colour | white |