Cable; 75Ω; 1m; coaxial 9.5mm socket,coaxial 9.5mm plug; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
70313
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 70313
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; 75Ω; 1m; coaxial 9.5mm socket,coaxial 9.5mm plug; white
| Kind of core | OFC |
| Contact plating | gold-plated |
| Impedance | 75Ω |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1m |
| Outside diameter | 8mm |
| Type of connection cable | coaxial antenna |
| Core diameter | 1.02mm |
| Cable/adapter structure | coaxial 9.5mm plug, coaxial 9.5mm socket |
| Insulation colour | white |
| Shield structure | aluminium foil, braid made of aluminium wires |