Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 122mm; Z: 90mm; EURONORD; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
7094220
Tootja: FIBOX
Tootja tootekood: 7094220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; X: 120mm; Y: 122mm; Z: 90mm; EURONORD; grey
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | polyester |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Dimension Y | 122mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 120mm |
| Dimension Z | 90mm |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK08 |