Signaller: lighting-sound; 230÷240VAC; bulb BA15D; yellow; IP43
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
710117113
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 710117113
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting-sound; 230÷240VAC; bulb BA15D; yellow; IP43
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP43 |
| Colour | yellow |
| Series | KLL |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | Ø75x213mm |
| Additional functions | siren and beacon may be switched on independently |
| Caution! | Bulb has to be ordered separately |
| Light source | bulb BA15D |
| Signalling method | blinking light, continuous light, horn |
| Cover material | polycarbonate |
| Type of signaller | lighting-sound |