Counter: electromechanical; mechanical indicator; working time
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
711-0162
Tootja: TRUMETER
Tootja tootekood: 711-0162
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Counter: electromechanical; mechanical indicator; working time
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| Mounting hole diameter | Ø50mm |
| Kind of display used | mechanical indicator |
| Electrical connection | screw terminals |
| Counting range | 99999,99h |
| Resetting method | none |
| Type of counted signal | working time |
| Type of counter | electromechanical |
| Display height 1 | 3.6mm |