Tape: shielding; W: 25mm; L: 4.6mm; Thk: 0.45mm; tin-plated copper
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
711-10002 HELATAPE SHIELD320
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 711-10002 HELATAPE SHIELD320
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: shielding; W: 25mm; L: 4.6mm; Thk: 0.45mm; tin-plated copper
| Operating temperature | -40...125°C |
| Material | copper |
| Width | 25mm |
| Length | 4.6mm |
| Thickness | 450µm |
| Tape application | shielding |
| Type of tape | shielding |
| Plating material | tin |
| Elongation at rupture | 5% |