LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 1700lm; 17W; 200°; 2700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
71783
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 71783
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 1700lm; 17W; 200°; 2700K
| Colour | warm white |
| Length | 135mm |
| Diameter | 65mm |
| Power consumption | 17W |
| Rated voltage | 230V AC |
| Luminosity | 1700lm |
| Viewing angle | 200° |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | equivalent to 100W |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 2700K |