Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 1.5m; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
79122
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 79122
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; Jack 3.5mm 3pin plug,both sides; 1.5m; black
| Kind of core | CCS |
| Contact plating | gold-plated |
| Enclosure material | aluminium |
| Version | stereo |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1.5m |
| Cable external diameter | 4mm |
| Type of connection cable | Jack - Jack |
| Cable/adapter structure | both sides, Jack 3.5mm 3pin plug |
| Insulation colour | black |
| Shield structure | aluminium foil, braid made of copper wires |