Signaller: lighting; continuous light,blinking light; orange
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
800501405
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 800501405
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; continuous light,blinking light; orange
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -25...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | orange |
| Series | IBS |
| Mounting hole diameter | Ø22.5mm |
| Body dimensions | Ø30x60mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light, continuous light |
| Type of signaller | lighting |