Fuse: fuse; gG,gL; 80A; 400VAC; industrial; NH000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
80NHG000B-400
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 80NHG000B-400
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 80A; 400VAC; industrial; NH000
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 4.7W |
| Current rating | 80A |
| Rated voltage | 400V AC |
| Fuse size | NH000 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |