Knob; Ext.thread: M6; 40mm; H: 26mm; technopolymer (PA)
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
83053-R-C3
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 83053-R-C3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Ext.thread: M6; 40mm; H: 26mm; technopolymer (PA)
| Version | with stud bolt |
| Body material | technopolymer (PA) |
| Height | 26mm |
| Diameter | 32mm |
| Thread length | 40mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M6 |
| Plunger material | zinc plated steel |