Fan: DC; axial
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8412N/2GME-258
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8412N/2GME-258
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial
| Supply voltage | 12V DC |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 55m<sup>3</sup>/h |
| Rotational rate/speed | 2600rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25.4mm |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 26dBA |