Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 10A; 1÷200VDC; on panel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
84134850
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: 84134850
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 10A; 1÷200VDC; on panel
| Mounting | on panel |
| Max. operating current | 10A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| IP rating | IP00 |
| Leads | screw terminals |
| Body dimensions | 57.3x44.5x22.6mm |
| Switched voltage | 1...200V DC |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |