Fan: DC; axial
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8414N/2G
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8414N/2G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial
| Supply voltage | 24V DC |
| Enclosure material | plastic |
| Power consumption | 2W |
| Rotational rate/speed | 3100rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25.4mm |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 32dBA |