Fan: DC; axial
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8414N/2GL
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8414N/2GL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial
| Supply voltage | 24V DC |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 30m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 700mW |
| Rotational rate/speed | 1500rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25.4mm |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |