Fan: DC; axial
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8414NGHR
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8414NGHR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating voltage | 18...28V DC |
| Enclosure material | plastic |
| Cable length | 310mm |
| Rotational rate/speed | 3600rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25.4mm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Impeller material | PA plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 32dBA |