Fan: DC; axial; 80x80x25mm; 33m3/h; 17dBA; ball bearing; 1500rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8414NL
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8414NL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: DC; axial; 80x80x25mm; 33m3/h; 17dBA; ball bearing; 1500rpm
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating voltage | 18...28V DC |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 33m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 800mW |
| Rotational rate/speed | 1500rpm |
| Fan dimensions | 80x80x25.4mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | PA plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Noise level | 17dBA |