Signaller: lighting; flashing light; red; Series: FLG; 230VAC; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
842532313
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 842532313
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; flashing light; red; Series: FLG; 230VAC; IP65
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Series | FLG |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | Ø120x102mm |
| Supply current | 230mA |
| Electrical connection | screw terminals |
| Light source | xenon arc lamp |
| Signalling method | flashing light |
| Cover material | polycarbonate |
| Type of signaller | lighting |