Electromagnetic lock; 7÷14VDC; W: 20mm; H: 89mm; Mounting dp: 29mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
843-12AC/DC
Tootja: LOCKPOL
Tootja tootekood: 843-12AC/DC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Electromagnetic lock; 7÷14VDC; W: 20mm; H: 89mm; Mounting dp: 29mm
| Supply voltage | 7...14V DC, 8...14V AC |
| Version | with switch, with the internal memory, without adjustable hook |
| Series | 800 |
| Width | 20mm |
| Height | 89mm |
| Mounting depth | 29mm |
| Type of mounting element | Electromagnetic lock |
| Width of the hook | 46.6mm |