Enclosure: with panel; X: 106mm; Y: 100mm; Z: 32mm; with fixing lugs
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
84310100.HMT1
Tootja: BOPLA
Tootja tootekood: 84310100.HMT1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: with panel; X: 106mm; Y: 100mm; Z: 32mm; with fixing lugs
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | with panel |
| Version | with fixing lugs |
| Dimension Y | 100mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 106mm |
| Dimension Z | 32mm |
| Panel colour | black |