Signaller: sound; black; 230VAC; Sound level: 85dB(d=1m); IP54
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
84411868
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 84411868
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; black; 230VAC; Sound level: 85dB(d=1m); IP54
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black |
| Series | KombiSIGN 70 |
| Application | signalling column |
| Body dimensions | Ø70x72mm |
| Sound level | 85dB (d=1 m) |
| Signalling method | buzzer, continuous tone, pulsed tone |