Signaller: sound; black; 24VDC; 24VAC; IP54; Ø70x72mm; KombiSIGN 70
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
84412655
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 84412655
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; black; 24VDC; 24VAC; IP54; Ø70x72mm; KombiSIGN 70
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black |
| Series | KombiSIGN 70 |
| Application | signalling column |
| Body dimensions | Ø70x72mm |
| Signalling method | siren |