Knob wing; assembly pass through hole; M8; 14mm; H: 17mm; W: 40mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8458
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 8458
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob wing; assembly pass through hole; M8; 14mm; H: 17mm; W: 40mm
| Resistance to | most of oils |
| Version | assembly pass through hole |
| Body material | polyamide |
| Width | 40mm |
| Height | 17mm |
| Thread length | 14mm |
| Type of mounting element | knob wing |
| Internal thread | M8 |
| Boss material | brass |