Fan: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
8500TV
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8500TV
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC
| Supply voltage | 115V AC |
| Enclosure material | metal |
| Frequency | 60Hz |
| Power consumption | 11W |
| Rotational rate/speed | 3150rpm |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Impeller material | metal |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 32dBA |