Fan: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
8500V-1
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8500V
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC
| Supply voltage | 115V AC |
| Enclosure material | metal |
| Leads | terminal |
| Power consumption | 11W |
| Rotational rate/speed | 3200rpm |
| Impeller material | metal |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 34dBA |