Signaller: lighting; continuous light; 12÷240VDC; 12÷240VAC; IP54
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
85010008
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 85010008
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; continuous light; 12÷240VDC; 12÷240VAC; IP54
| Supply voltage | 12...240V AC, 12...240V DC |
| Operating temperature | -30...40°C |
| IP rating | IP54 |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | Ø57x87mm |
| Backlight colour | red |
| Light source | bulb BA15D |
| Signalling method | continuous light |
| Type of signaller | lighting |