ETHERNET SWITCH, RJ45 X 5, DIN RAIL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
852-1111
Tootja: WAGO
Tootja tootekood: 852-1111
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ETHERNET SWITCH, RJ45 X 5, DIN RAIL
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | steel |
| Width | 23.4mm |
| Power consumption | 3W |
| Kind of module | unmanaged |
| Standard | IEEE 802.3 |
| Number of ports | 5 |
| Connection | RJ45 |