ENET SW, INDUS, RJ45X6/SFPX2, DIN RAIL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
852-1328
Tootja: WAGO
Tootja tootekood: 852-1328
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ENET SW, INDUS, RJ45X6/SFPX2, DIN RAIL
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating temperature | -20...70°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | steel |
| Height | 110mm |
| Power consumption | 5.8W |
| Kind of module | managed |
| Standard | IEEE 802.3 |
| Number of ports | 8 |