ENET SWITCH, 12-PORT, RJ45 X 8, SFP X 4
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
852-1605
Tootja: WAGO
Tootja tootekood: 852-1605
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ENET SWITCH, 12-PORT, RJ45 X 8, SFP X 4
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | steel |
| Width | 50mm |
| Height | 162mm |
| Power consumption | 18W |
| Kind of module | managed |
| Standard | IEEE 802.3 |
| Number of ports | 12 |
| Depth | 120mm |
| Connection | RJ45 |