Knob wing; M8; 16mm; H: 19mm; polyamide; black; W: 48mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8521
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 8521
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob wing; M8; 16mm; H: 19mm; polyamide; black; W: 48mm
| Resistance to | most of oils |
| Body material | polyamide |
| Width | 48mm |
| Height | 19mm |
| Body colour | black |
| Thread length | 16mm |
| Type of mounting element | knob wing |
| External thread | M8 |
| Plunger material | zinc plated steel |