Fan: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8556TA
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: 8556TA
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Enclosure material | metal |
| Power consumption | 12W |
| Rotational rate/speed | 2750rpm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | metal |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 26dBA |