Signaller: lighting; continuous light,blinking light; red; 24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
860502405
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 860502405
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; continuous light,blinking light; red; 24VDC
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | PCH |
| Body dimensions | Ø75x101mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light, continuous light |
| Type of signaller | lighting |