Signaller: lighting; flashing light; orange; Series: PFH; IP66
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
860511313
Tootja: AUER SIGNAL
Tootja tootekood: 860511313
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; flashing light; orange; Series: PFH; IP66
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | orange |
| Series | PFH |
| Body dimensions | Ø75x101mm |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |
| Type of signaller | lighting |