Motor: DC; stepper; 2VDC; step 1,8°; 2.94Nm; 4kg; 0÷40°C; 7A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
86BYG450C-01
Tootja:
Tootja tootekood: 86BYG450C-01
Spetsifikatsioon tootele Motor: DC; stepper; 2VDC; step 1,8°; 2.94Nm; 4kg; 0÷40°C; 7A
| Supply voltage | 2V DC |
| Operating temperature | 0...40°C |
| Body dimensions | 82.5x82.5x134mm |
| Current rating | 7A |
| Insulation class | B |
| Kind of motor | stepper |
| Motors features | step 1,8° |
| Type of motor | DC |
| Nominal torque | 2.94Nm |