LED lamp; white; R7S; 230VAC; 1600lm; 14W; 3000K; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
8718696578797
Tootja: PHILIPS
Tootja tootekood: 8718696578797
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; white; R7S; 230VAC; 1600lm; 14W; 3000K; CRImin: 80
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | white |
| Length | 118mm |
| Diameter | 29mm |
| Power consumption | 14W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | dimmable |
| Kind of handle | R7S |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |